Príjem Vašej konzoly na servis

Príjem Vašej konzoly na servis

  • Diagnostika závady konzoly úplne zadarmo (Pokiaľ nie je porušená plomba)
  • Pokrytie celej SR a ČR
  • Orientačné cenu opravy Vám môžeme aj bez diagnostiky oznamiť na telefónnej linke servisného centra +420739616508
  • Po vykonanej diagnostike konzoly Vám poskytneme presnú cenovú kalkuláciu opravy
  • Vďaka flexibilnému teamu a skúsenostiam technikov realizujeme podstatnú časť opráv do 5-tich pracovných dní

Vykonávame opravy a servis všetkých typov herných konzol-Sony Playstation 2/3, Sony PSP série 1004, 2004, 3004, E 1004, PSVita, Nintendo Wii, Xbox 360 slim a Xbox 360. Opravu a servis zabezpečujeme až do úrovne výmeny jednotlivých elementárnych súčiastok na doskách elektroniky. Vďaka profesionálnemu teamu servisných technikov a špičkovo vybavenému pracovisku dosahujeme vysokého podielu úspešne realizovaných opráv konzol i u fatálnych závad základných dosiek.

Ako teda v prípade poruchy konzoly postupovať ?

  • Zavolať našu linku +420739616508, kde Vám ochotne vysvetlíme a popíšeme servisný postup vrátane orientačnej cenovej kalkulácie opravy. Presná cena opravy je známa až vo chvíli, kedy servisný technik vykoná diagnostiku poškodené konzoly.

     alebo

  • Vyplniť skrátený servisný kontaktný formulár, kde na základe Vami uvedených skutočností vyhodnotíme poruchu, vykonáme orientačné kalkuláciu a zavoláme Vám späť, kde sa v prípade záujmu dohodneme na zaslanie konzoly na náš servis

Adresa pre príjem konzol :

KONZOLY-PRÍSLUŠENSTVO SERVIS 
Petr Chvál
Námestie Mieru 1 P.O.BOX 2/18
90851 Holíč
Slovenská republika

Jednoducho a rychlo ....

Servisný formulár - kalkulácia prípadné opravy

Ak máte problém s poruchou Vašej konzoly či herného príslušenstva, neváhajte a kontaktujte nás prostredníctvom servisného formulára. Vaša požiadavka bude okamžite spracovaný servisným technikom a najneskôr do 24 hodín Vás budeme kontaktovať kde Vám bude vykonaná cenová kalkulácia opravy.

Kontrolný kód

i