PS VITA PCH-2000 WIFI Bazar záruka 6 mesiacov

PS VITA PCH-2000 WIFI Bazar záruka 6 mesiacov

PS VITA Bazar konzole

KONZOLA PS VITA 2000, PREVEDENIE VITA 2000 S NOVÝM TYPOM LCD MODULU, KOMPLETNÉ BALENIE, KONZOLY PS VITA 2000 VO 100% FUNKČNOM STAVE, VŠETKO AKO NOVÉ. NABÍJAČKA + DATA KÁBEL, STAV 1A, TOVÁRENSKÉ NASTAVENIE, ZÁRUKA 6 MESIACOV

280 €

Dostupnosť: Skladem

Výrobca: SONY


psvita 2000 konzole

Popis :

Od pretekárske trate po bojové pole - každá akcia bude mať na ostrom a jasnom LCD displeji s uhlopriečkou 5 "bohaté farby a živé detaily. S najmodernejšie grafikou a procesorom s pôsobivým výkonom bude každá hra rýchlu, zbesilou a seriózne zábavou. Nové prenosné herné systémy Dotykový displej a zadný dotykový panel v kombinácii so snímačom pohybu zaisťujú u prenosného herného zariadenia doteraz nezažiť ovládateľnosť. Dve analógové páčky a ovládacie prvky známe zo systému PlayStation® ešte posilní váš zážitok z hry.
Pripojte sa a hrajte. S vstavanou technológiou Wi-Fi® môžete ľahko nájsť, pripojiť, objaviť a hrať so svojimi priateľmi bez ohľadu na to, kde sú. Kompatibilita so sieťou PlayStation® Network zaisťuje maximálne využitie hrania s viacerými hráčmi. Tak trochu iné hranie. Kamery vpredu i vzadu a vstavaná jednotka GPS prispievajú k vytvoreniu rozšírenej reality a zážitkov spojených s miestami. Navyše každý herný titul pre systém PS Vita bude obsahovať živé zábery LiveArea, v ktorých môžete zdieľať zábavu a zápal z hry s ostatnými hráčmi v reálnom čase.

Obsah balenia : 

  • 1x konzola psvita wifi
  • 1x nabíjačka

konzoly-store

SK

Petr Chvál, 11.7.2021 22:17:24

dobry den, psv 1000 nemá vnitřní paměť a je nutné ji ihned doplnit o kartu 4/8/16/32/64 gb. bez ní nelze ani ukládat pozice. psv 2000 má již 1tb vnitřní paměť, ale pro další stahování je taktéž nedostatečná.

Pamäť

SK

Matuš Macinek, 9.7.2021 22:06:04

Mam dve otázky ohľadom pamäťe ps vity 1. Tá 1GB pamäte slúžy aj na herný obsah ci iba na nastavenia a operačný systém? 2. Ked si kupim hru vo fyzickej forme tak musín sťahovať dodatočný obsah z internetu ako u niektorých hier na ps4 či je to všetko na karte! Ps:viem že je to zastaralé:-)

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)