PS VITA PCH-2000 WIFI Bazar

PS VITA PCH-2000 WIFI Bazar

PS VITA Bazar konzole

KONZOLA PS VITA 2000, PREVEDENIE VITA 2000 S NOVÝM TYPOM LCD MODULU, KOMPLETNÉ BALENIE, KONZOLY PS VITA 2000 VO 100% FUNKČNOM STAVE, VŠETKO AKO NOVÉ. NABÍJAČKA + DATA KÁBEL, STAV 1A, TOVÁRENSKÉ NASTAVENIE, ZÁRUKA 6 MESIACOV

175 €

Výrobca: SONY


psvita 2000 konzole

Popis :

Od pretekárske trate po bojové pole - každá akcia bude mať na ostrom a jasnom LCD displeji s uhlopriečkou 5 "bohaté farby a živé detaily. S najmodernejšie grafikou a procesorom s pôsobivým výkonom bude každá hra rýchlu, zbesilou a seriózne zábavou. Nové prenosné herné systémy Dotykový displej a zadný dotykový panel v kombinácii so snímačom pohybu zaisťujú u prenosného herného zariadenia doteraz nezažiť ovládateľnosť. Dve analógové páčky a ovládacie prvky známe zo systému PlayStation® ešte posilní váš zážitok z hry.
Pripojte sa a hrajte. S vstavanou technológiou Wi-Fi® môžete ľahko nájsť, pripojiť, objaviť a hrať so svojimi priateľmi bez ohľadu na to, kde sú. Kompatibilita so sieťou PlayStation® Network zaisťuje maximálne využitie hrania s viacerými hráčmi. Tak trochu iné hranie. Kamery vpredu i vzadu a vstavaná jednotka GPS prispievajú k vytvoreniu rozšírenej reality a zážitkov spojených s miestami. Navyše každý herný titul pre systém PS Vita bude obsahovať živé zábery LiveArea, v ktorých môžete zdieľať zábavu a zápal z hry s ostatnými hráčmi v reálnom čase.

Obsah balenia : 

  • 1x konzola psvita wifi
  • 1x nabíjačka

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka používa cookies. Viac info