PS VITA PCH-1000 Wifi Bazar záruka 6 mesiacov

PS VITA PCH-1000 Wifi Bazar záruka 6 mesiacov

Záruka 6 měs PS VITA

KONZOLA PS VITA, PREVEDENIE VITA WIFI, KOMPLETNÁ KONZOLA PS VITA, 100% FUNKČNÁ KONZOLA, NABÍJAČKA V BALENÍ, STAV 1A, TOVÁRENSKÉ NASTAVENIE, ZÁRUKA 6 MESIACOV

260 €

Dostupnosť: Skladem

Výrobca: SONY

Od pretekárske trate po bojové pole - každá akcia bude mať na ostrom a jasnom displeji OLED s uhlopriečkou 5 " bohaté farby a živé detaily . S najmodernejšou grafikou a procesorom s pôsobivým výkonom bude každá hra rýchlu , zbesilou a seriózne zábavou . Nové prenosné herné systémy Dotykový displej a zadný dotykový panel v kombinácii so snímačom pohybu zaisťujú u prenosného herného zariadenia doteraz nezažiť ovládateľnosť . Dve analógové páčky a ovládacie prvky známe zo systému PlayStation ® ešte posilní váš zážitok z hry .
Pripojte sa a hrajte . S vstavanou technológiou Wi - Fi ® môžete ľahko nájsť , pripojiť , objaviť a hrať so svojimi priateľmi bez ohľadu na to , kde sú . Kompatibilita so sieťou PlayStation ® Network zaisťuje maximálne využitie hrania s viacerými hráčmi . Tak trochu iné hranie . Kamery vpredu i vzadu a vstavaná jednotka GPS prispievajú k vytvoreniu rozšírenej reality a zážitkov spojených s miestami . Navyše každý herný titul pre systém PS Vita bude obsahovať živé zábery LiveArea , v ktorých môžete zdieľať zábavu a zápal z hry s ostatnými hráčmi v reálnom čase .

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)