Nintendo DSi XL Dark Brown + hra New Super Mario Bros

Nintendo DSi XL Dark Brown + hra New Super Mario Bros

Nintendo DSi XL Bazar konzole

Konzola Nintendo DSI XL vo farebnom prevedení Dark Brown, kompletné balenie vrátane návodov a krabice. 1000% stav. V balení priložená hra New Super Mario Bros. Všetko v dokonalom stave. Záruka 6 mesiacov

115 €

balenie:

  • Konzola Nintendo DSiXL
  • nabíjačka, krabica, návody
  • hra New Super Mario Bros

popis:

Nintendo DSi XL Dark Brown - Hardvérová funkčnosť i softvérové vybavenie zostáva prakticky totožné s predchádzajúcou verziou, bude možné naďalej pracovať s obrázkami, zvukom a wi-fi pripojeniami, prevratnou zmenou však je zobrazovanie na displeji väčším o 97 percent. Nintendo DSi XL ponúkne displeja o gigantickej veľkosti 4,2 palcov ktoré okrem iného umožnia náhhled z širšieho uhla pohľadu. Nintendo sa dlhodobo drží stratégie oslovenie celej rodiny, prípadne širšej skupiny hráčov (viz. Nintendo Wii ktoré splnilo túto úlohu na 100%).

Nintendo DSi XL svoje veľké displeje môže v súlade s touto stratégiou pohodlne ponúknuť aj okolostojacim divákom, či už pri prezeraní fotiek z dovolenky, či pri hraní hier alebo čítanie textov.Nintendo DSi XL vďaka svojim veľkým displejom ponúkne komfortnejšie ovládanie hier a aplikácií, je ergonomicky navrhnuté tak, aby dobre padlo do ruky, rovnako dobre ako je stabilný na rovnom povrchu, napr. Na stole. Pre použitie na pevnom povrchu ponúka sklopný displej dve polohy, jednu kolmejšie a jednu štandardne otvorenú. Horná časť konzola je vybavená štýlovú lesklou farbou, zatiaľ čo dolná je v praktickom matnom prevedení. Naďalej je zachovaná možnosť sťahovania hier z Nintendo DSi Shopu, nadobúdania a úprava fotografií vrátane ich následného zdieľanie s vašimi priateľmi a samozrejme aj bohaté možnosti práce s hudobnými a zvukovými nahrávkami.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka používa cookies. Viac info